Rezervasyonlarim
Kalkanda Kiralık Villa
13.10.2022 19:58:00
0 Görüntüleme

Kalkanda Kiralık Villa

Kalkanda Kiralık Villa Tarihi

 

Kalkan, Antalya'nın en güzel turizm cennetlerinden biridir. Öncelikle Kalkan'ın tarihinden biraz bahsedelim. Kalkan Cumhuriyet öncesi yıllarda bir balıkçı Rum kasabasıydı. Eski adı Kalamaki idi. Cumhuriyet'ten sonra Kalamaki yerine Kalkan'a bıraktı. Kalkan'da bulunan iki camiiden biri kliseden camiiye dönüştürülmüştür.Kalkan'ın turizm ile tanışması 1970'leri buldu. O yıllarda turizm sadece zengin Alman ve İngiliz yatların uğrak alanıydı. Daha sonraki yıllarda Kalkan'a gelen yatların artmasıyla,turistlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunulmaya başlanmıştır.


1980'lerde Kalkan'ın yerlileri kendi evlerinde odaların birini pansiyon olarak gelen yabancı turistlere kiralıyordu. Daha sonraki yıllarda herkese hitap edecek olanaklara sahip oldu. Kalkan'ın bu kadar geç keşfesilmesinin sebeblerine bakacak olursa; ülkemizde turizmin önemi son yıllarda artmaya başladı, Kalkan'a ulaşım en önemli olumsuz sebeplerinden biriydi. Saatler yolculuk sonrası Kalkan'a ulaşım mümkündü. Şuan küçük kasabamıza büyük illerimiz olan Ankara, İstanbul, İzmir'den Kalkan'a otobüsle yolculuk yapmanız mümkün. Bir diğer olumsuz sebep Kalkan yerlilerin turizmde eksik olmaları ve reklamlarını yapamamalarıydı. Zamanla Kalkan yerlileri turizm her konusunda Kalkan'a gelecek olanlara tüm olanaklara sağlar hale geldi. Kalkan'da İngilizce konuşma oranı son yıllarda hayli yükselmeye başladı.

Kalkanda Kiralık Villa Seçenekleri


Kalkan'da turizmin ilk yıllarında evlerindeki bir odayı pansiyon olarak verirken şimdi kalkanda bine yakın villa kiraya verilebilir duruma geldi. Kalkanda villada kalmak ne kadar acaba diye kafanızda soru olacaktır mutlaka. Villa Rotam olarak Kalkan’daKiralık Villa olanaklara ve bütçenize uygun villalar mümkün. Kalkanda Kiralık Villa seçenekleri arasında bir çok popüler villa var. Bunlardan bir kaçı; Balayı Villaları, Muhafazakar Villalar, Ekonomik ve Lüks Villalardır. Her kesime uygun kiralık villamız olduğu gibi her bütçeye uygun villamızda mevcuttur. Web sitemiz üzerinden Ekonomik Villalar bölümünde uygun villalar bulabilirsiniz. Ayrıca Kalkanda Kiralık Villa için kampanyalı tarihlerimizde mevcuttur bunun için lütfen iletişime geçiniz. Mayıs ve Haziran aylarında haftalık 1200 TL ile 4 kişilik bir aile jakuzili bir villada konaklayabilirsiniz. Kalkan’ın son yıllarda bu kadar popüler olmasının diğer bir sebebi ise İslamlar ve Üzümlü bölgelerinde muhafazakar ailelerimiz için Kiralık Villada konaklama imkanı sunulmuştur.(  Muhafazakar villa hakkında detaylı bilgi için tıklayınız )
Kalkan’da 1000’in üzerinde villa mevcuttur. Bu sayede Kalkan’da villada konaklayacak kapasite sayısı hayli yüksektir. Fakat uygun bir bütçeyle villada kalmak istiyorsanız erken rezervasyonla uygun villaları rezerve edebilir fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Villa Rotanızı belirlemek ve sizlere uygun villa bulmak istiyorsanız. Villa Rotam güvencesiyle ve 7/24 müşteri memnuniyetiyle bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

kiralık villalar   helal villalar

 

ARA
iconWHATSAPP
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi5 Gece
  • Konaklama Tutarı
  • Temizlik Ücreti300₺
  • Elektrik Ücreti300₺
  • Ön Ödeme2.600₺
  • Girişte Yapılacak6.300₺
  • Toplam10.250₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış