Rezervasyonlarim

                     Kiralama Rehberi

 

REZERVASYON VE ÖDEME

Villa/Apart/Daire kiralamak için web sitemizde bulunan rezervasyon formunu doldurarak, telefon yolu ile veya elektrik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir.

Villa Rotam web sayfası üzerinden kiralamak istediğiniz tarihlerini seçtikten sonra sizden gerekli bilgiler istenecektir. Bu bilgiler girildikten sonra rezervasyon talebi gönderebilirsiniz. Bu işlemle beraber ön rezervasyon alınır.

Villa Rotam yapılan ön rezervasyonun kontrolünü sağladıktan sonra sizlere e-mail yolu ile rezervasyon onayı gelir. Bu rezervasyonun gerçekleşmesi için toplam ücretin %25'i ön ödeme olarak 3D güvenli sanal ödeme sistemiyle ya da şirket hesabımıza havale yoluyla 24 saat içinde ödenmesi gerekir.

Havale, Eft ve Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 24 saat boyunca seçtiğiniz tarihler başkası tarafından rezerve edilmez Villa 1 gün boyunca sizler için ayrılır. Ödeme yaptıktan sonra sistemden sizlere onay mesaj gönderilir ve villanız siz gelinceye kadar ayrılmış olur.

Ön ödeme belirtilen süre içinde yapılmaması durumunda Villa Rotam belirtilen tarihleri başka bir müşteriye bilgi vermeksizin satabilir. Ön ödeme yapıltıktan sonra kalan ödemeyi villaya/aparta/daireye giriş günü yapılan sözleşmeden sonra görevliye nakit olarak ödenir. 

 

Fiyat ve Ödeme

www.villarotam.com üzerinden belirtilen kiralama ücretleri günlük, haftalık, aylık olarak belirtilmiştir. Ön ödeme şirket hesaplarımıza havale, eft ve kredi kartı yoluyla ödeme yapılabilmektedir.

 

Rezervasyon Ödeme İptal ve İade Şartları

Villayı/Apartı/Daireyi rezerve etmek için yatırılan tutar ön ödeme olarak kabul edilir. Ön ödeme banka hesaplarımıza Eft, havale yoluyla yapıldığı gibi www.villarotam.com üzerinden 3D güvenli ödeme sistemiyle de ödeme yapabilirsiniz. Misafirlerimiz villaya giriş sağlamadan önce aksilikler çıkabilir ve tatillerini iptal edebilirler. Rezervasyonunu iptal etmek isteyen misafirlerimiz bunu yazılı olarak bildirmek zorundadır. Yazılı olarak yapılmayan bildirimler kesinlikle kabul edilmez. Bu iptaller durumunda sözleşmede yer alan iptal karşılığında alınacak yüzdeler aşağıda belirtilmiştir.

 

İptal Şartları ve Yüzdeleri

1 ) Yapılan rezervasyonun iptallerinde ön ödeme olarak verilan kaporanın kesinlikle iadesi yoktur. Çünkü rezervesyonu gerçekleştirmek için bu ücret villa sahibine verilir.

2 ) Rezervasyon başlangıcından 30. gününe kadar olursa müşteri toplam ücretin %35'ini

3 ) Rezervasyon başlangıcından önceki 29. ve 16. günler içinde olursa müşteri toplam rezervasyon bedelinin %50'sini.

4)Rezervasyon başlangıcından önceki 15. gün ile villaya/aparta/daireye giriş günü arasında olursa veya müşteri gelmez ise, müşteri tatil tutarının %100'ünü ödemek zorundadır.

 

Rezervasyon ve Tarih Değişikliği

Villa Rotam üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonu değiştirme hakkına sahipsiniz. Bu değişiklerin gerçekleşmesi için kurallara uyulması gerekir.

Bu kurallar;

Değişiklik sadece aynı villa için geçerli olmakla birlikte ev sahibinin onay vermesi ile gerçekleşir.

Değişiklik sırasında çıkan fiyat farkı müşteri tarafından ödenir.

Rezervasyon sırasında yapılan indirimler ve promosyonlar değişim sırasında iptal olur.

Rezervasyon başlamasına 45 gün kala rezervasyonda değişiklik yapabilirsiniz. 45 günden az bir süre kalmış ise değişiklik yapılmaz.

 

Hasar Depozitosu

Web sitemiz üzerinde bulunan villalara göre hasar depozistosu farklılık gösterebilir. 500 tl ile 1000 tl arasında olmakla birlikle villaya giriş yapmadan önce peşin olarak ödenir. Villadan çıkış yaptığınız gün yapılan kontrollerden sonra herhangi bir hasar olmadığı sürece ücret aynen iade edilir.

Fatura ve Vergi Sorumlulukları

Villa Rotam üzerinde yer alan villalar Villa Rotam’a ait değildir. Bu yüzden Villa Rotam sadece aldığı kâra fatura kesebilir.

 

Müşteri (Kiracı-Tatilci) Sorumlulukları

 1. Müşteriye çalışır durumda teslim edilen elektronik eşyalar diğer havuz mobilyalarını ve gereçlerini temiz kullanmakla yükümlüdür.
 2. Müşterilere teslim edilen mutfak eşyalarını aynı şekilde teslim etmesiyle yükümlüdür.
 3. Çıkış günü müşteriye teslim edilen binadan çöplerin atılmış olması, bulaşıkların yıkanmış şekilde teslim etmesi gerekir.
 4. Müşteriler Villada/Apartta/Dairede gerçekleşen herhangi bir hasarda Villa Rotam’a bildirmesi gerekir.
 5. Müşterilerin ülkemiz TC. kanunlarıyla yasaklanan davranışlarda ve suç teşkil eden durumlardan bulunmamaya özen göstermesi gerekir.
 6. Müşterilerin aşırı yüksek sesle müzik dinlenmemesi çevreyi rahatsız edecek davranışlarda bulunmaması gerekir.
 7. Bu gibi nedenlerden dolayı Villa Rotam müşteriden villayı/apartı/daireyi boşalmasını isteyebilir.

 

Sözleşmenin tamamını görmek için lütfen tıklayınız.

ARA
iconWHATSAPP
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
 • Konaklama Süresi5 Gece
 • Konaklama Tutarı
 • Temizlik Ücreti300₺
 • Elektrik Ücreti300₺
 • Ön Ödeme2.600₺
 • Girişte Yapılacak6.300₺
 • Toplam10.250₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış