Kalkan'a İlk Defa mı Geleceksiniz ?

Kalkan'da ilk defa mı bulunacaksınız ? Eğer öyleyse hoş geldiniz. Size harika bir tatil diliyoruz. Kalkan ile ilgili bir çok bilgiyi bloglarımızdan ulaşabilirsiniz. Detayları ve başka sorularınız olur ise canlı yardımdan ya da iletişim numaramızla bizlere ulaşabilirsiniz. Kalkan'a ilk defa gelecekseniz sizleri unutamayacağınız anlar bekliyor.

Kalkan İyi Bir Seçim

Söylememiz gereken ilk şey, iyi bir seçim yaptığınız. Kalkan, Türkiye'nin güneybatısındaki Turkuaz Sahil'inde yer alan bir mücevherdir.Kalkan çevresinde yer olağanüstü yerlerin(saklıkent, patara, kaş, kaputaş, kekova…) merkezinde yer almaktadır.

 

Yola Çıkmadan Tatil Moduna Girin

Tatil moduna girmek istiyorsanız Kalkan ile ilgili bloglarımızı okuyabilirsiniz. Çoğu gün neler olduğunu bilmenizi sağlayan bloglar yayınlıyoruz. ya da web sitemiz üzerinde paylaşılan vilların manzarasına bakabilirsiniz.

Kalkan’a Seyahat

Uygun fiyata tatil yapmak istiyorsanız. Uçak biletlerinizi, araba kiralamanızı, yapacağınız aktiviteleri erken yapar iseniz uygun ve indirim alma şansınız daha yüksek olur ayırca web sitemiz üzerinden yapacağınız erken rezervasyon fırsatı ile indirim,balayı paketi, hoş geldin paketi gibi bir çok olanaklar yakalayabilirsiniz.

Dalaman Havalimanından Kalkan’a Ulaşım

Kallkan’a gelen misafirlerimiz genel olarak Dalaman havayolunu kullanmaktadır çok az bir kesim Antalya havalimanını kullanmaktadır.Kalkan Antalya’nın bir kasabası olmasına rağmen Dalaman havayolu 120 km uzaklıktadır. İsterseniz havalimanında araç kirayabilirsiniz isterseniz özel acentalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman’dan Kalkan’a direk otobüs yok. Dalaman’dan Fethiye’ye havaş ya da mutaş ile gelebilir(yolculuk süresi 1 saat)  daha sonra Fethiye’den Kalkan’a (yolculuk süresi 1.30 saat) Batı Antalya otobüsleri ile gelebilirsiniz. Kalkan’da uyggun fiyata araba kiralama mevcut.

 

 

#Villarotam adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz