Fiyat : Kalabalık aile ve arkadaş grupları için villa daha ucuz hale gelir fakat otelde tam tersi bir durum söz konusudur.Sitemizde yüzlerce villa vardır böylelikle sizlere en uygun villayı seçip konaklayabilirsiniz.

 

Hizmet: Havuz ve bahçe bakımını sizler için görevliler tarafından her gün yapılmaktadır.Sizler villaya girmeden temizlik ve bakımı yapılmaktadır ayrıca haftalık ücretsiz temizlik yapılmaktadır.Sizlere 24 saat herhangi bir sorununuzda yardımcı olmaktayız.Villalarımız tam mutfak donanımlıdır böylelikle kendi elbiselerinizi yıkamak için otellerde olduğu gibi ekstra ücret vermeniz gerekmemektedir.

 

Yemek: 5 yıldızlı bir otelde 5 kişilik bir ailenin başlangıç ana yemek ve içecek ücretlerini hayal bile edemiyorum.Bir çok villarımızda bulunan berbekü ve mutfak gereçleriyle ile kolaylıkla kendi yemeğinizi yapabilirsiniz.

 

Özel Yaşam : Villalarımızda konakladığınız zaman istediğiniz yerde güneşlenebilirsiniz. Kendi müziğinizi sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz , havuzun çevresi perdeleme sistemi ile korunaklı hale getirildiği için muhafazakar ailelerimiz rahatlık tatilin tadını çıkarabilirler.

 

Olanaklar: Villarımız 5 yıldızlı otellerden daha fazlasını sunmaktadır.Kablolu TV , ücretsiz Wİ-Fİ , DVD oynatıcılar , mükemmel manzaraya sahip sonsuzluk havuzları , muhafazakar ailelerimiz için tam korunaklı havuzlar , her odada klima , tam donanımlı mutfaklar , barbekü ve daha fazlası… Bir çok villamızda ev jimnastik salonları , saunalar , Playstation , bilardo masaları , masa tenisi , tabu-tavla-okey-monopoli benzeri oyunlar , ısıtmalı havuz , kapalı havuz , jakuzi ve bunlar için otellerde olduğu gibi 2 saat sıra beklemek zorunda değilsiniz.

 

Konum : Villanın konumu ve bir çok villa ; sahil , deniz , şehir ve doğa manzaralı ayrıca adalar gibi sizlere huzur verecek panoramik manzaralı villarımız mevcuttur.Villalarımız genellik en iyi manzaraya sahip alanlarda ve bir çok olanaklara (şehir merkezi , market , restaurant gibi) yakın olacak şekilde konumlanmıştır.

 

Lüks: Son zamanlarda lüks villa pazarının artmasına bağlı olarak rekabet ortamını doğurmuştur.Bu durumla beraber villalarımızın kalitelirliği artmıştır.Bu rekabet ortamı iç mobilyanın ve villaların olanaklarının ( sauna , sıcak havuz , jakuzi vb. ) da artmasına  sebep olmuştur. Oluşan bu rekabetle birlikle fiyatlarda da ciddi bir düşül söz konusu olmuştur. Villalarımız son derece zevkli ve konforludur.

 

Huzur: 5 yıldızlı bir otelin her gün saat 5 civarında  kalabalık ve gürültülü ortamın olmasından etmiyor musunuz ? Özel villada en iyi zamanlardan birisi güneşin batışı gibi zamanlarda havuzda manzaranın tadını çıkarmak istemez misiniz ? Bazı güzel anlar fotoğraflardan , broşürden ve web sitemizdeki fotoğraflardan yakalanmaz. Bu gibi anlar onlardan birisi ve sizleri iş yoğunlu temposundan bir nevi uzaklaştıracak.

 

Güvenlik:  Çoğu villa , yüksek düzeyde güvenlik sunar. Çoğu villamız alarmlı olmakla birlikte oda içinde değerli eşyalarınızı koyacağınız kasalar mevcuttur.Villa etrafında telefonunuzu , bilgisayarınızı , güneş gözlüğünüzü ve cüzdanınızı bırakmak genellikle sorun olmamaktadır.

 

Düşük Sezon : Villarımızın Nisan-Mayıs-Eylü-Ekim aylarında bir çok fırsat sağlanmaktadır. Havanın halen gayet güzel olmasına karşın fiyatlarımızda bir hayli düşüş söz konusudur.

#Villarotam adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz