Rezervasyonlarim

Villa Desidero

pinAntalya / Kalkan / Sarıbelen
Muhafazakar
group4 Kişi
shower2 Banyo
bed2 Yatak Odası
Haftalık Fiyat
₺ 16.800-₺ 52.500
Yorum Ekle
Puanınız
ARA
iconWHATSAPP
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
 • Konaklama Süresi5 Gece
 • Konaklama Tutarı
 • Temizlik Ücreti300₺
 • Elektrik Ücreti300₺
 • Ön Ödeme2.600₺
 • Girişte Yapılacak6.300₺
 • Toplam10.250₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış

Kiralama Sözleşmesi

VİLLA/ APART KİRALAMA SÖZLEŞMESİ - REZERVASYON , ÖDEME , İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

 

TARAFLAR VE AMAÇ

 

Bu sözleşme ; “VİLLAYI/DAİREYİ/APARTI” kiralayan (bundan sonra “MÜŞTERİ” olarak belirtilecektir) ile “VİLLAYI/DAİREYİ/APARTI” kiraya veren( bundan sonra “VİLLA ROTAM.” olarak belirtilecektir) arasında önceden belirtilen tarihler  için “VİLLAYI/DAİREYİ/APARTI” kiralanması sebebiyle ile hazırlanmıştır. www.villarotam.com web sitemiz üzerinden       “villalarımızdan/dairelerimizden/apartlarımız”dan birine rezervasyon yapan  müşterinin aşağıda belirtilen şartların tamamını peşinen kabul etmiş sayılacaktır.Aşağıda belirtilen şartların herhangi birine aykırı davranılan durumlarda ‘’VİLLA ROTAM’’’ ‘a , yapılan rezervasyon tek taraflı iptal edebilme , müşterinin villayı/daireyi/apartı terk etmesini isteyebilme, Villa Rotam’ın aldığı kaparo , depozito kira bedelini geri vermeme ve geri kalan kira bedelini isteme hakkını doğurur.

 

REZERVASYON VE ÖDEME

 

 Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu veya telefon yolu veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir.Tarihleri belirledikten sonra sizden gerekli iletişim ve fatura bilgileri alınıp ön kiralama işlemi yapılır.Ön kiralamadan sonra villa/apart/daire için toplam ücretin %35’ini yani kaparo ödemesi müşteri tarafından yapılır.Kaparo, ön kiralama yapıldıktan 1 iş günü içinde ödenmesi gerekir.Kaparo alındıktan sonra sizlere yazılı bir şekilde onay belgesi gönderilecektir.Onay belgesinde kaparonun hangi saatte verildiği kiraladığınız villa/apart/dairede hangi tarihlerde villanın adınıza kiralandığına dair bilgiler yer alacaktır.Kaparonun yatırılmaması durumunda Villa Rotam, müşteriye bilgi vermeden ön kiralamayı iptal edebilme hakkına sahip olacaktır.Villanın/apartın/dairenin geriye kalan ücretini sözleşme yapıldıktan ve kiraladığınız yer kontrol edildikten sonra görevliye teslim edilir.Villa Rotam, müşteriye villayı teslim ettikten sonra müşteriden kiralanan villanın/apartın/dairenin eşyalı olması sebebiyle kırık,hasar,kayıp vs. olmasına karşın 500(beşyüz)tl hasar depozitosu alınır.Hasar depozitosu müşterinin çıkışında villa/apart/daire kontrol edildikten sonra villa/apart/dairede herhangi bir sorun teşkil edecek bir durum olmaması durumunda müşteriye hasar depozitosu iade edilir.Hasar depozitosu nakit olarak alınır ve nakit olarak iade edilir.

 

VİLLAYA/APARTA/DAİREYE GİRİŞ-ÇIKIŞ

 

Müşterinin villaya/aparta/daireye giriş saati , en erken 16:00(bazı villalarımızda esneklik gösterilebilir)’dır.Müşteri; 16:00’dan önce daireye giriş yapamaz.Müşterinin villadan/aparttan/daireden ayrılış saati en geç sabah saat 10:00’dır.Aynı gün giriş-çıkış olmayan durumlarda ev sahibi inisiyatif gösterebilir fakat Villa Rotam böyle bir garanti vermez. Erken çıkış yapılmak istendiği durumlarda Villa Rotam’a 24 saat önceden bilgi verilmesi zorunludur.Müşterinin kendi isteği ile villayı/apartı/daireyi rezervasyonun bitmesinden önce ayrılması gibi durumlarda müşteriye kira ücreti için para iadesi yapılmaz.

 

 

VİLLA/APART/DAİRE KAPASİTESİ

 

Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize web sayfamızda belirtilen kapasitenin veya rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde kişi sayısı kabul edilmeyecektir.3(üç) yaş üzeri çocuklar kişi kabul edilir.Rezervasyon yapıldıktan sonra müşteri tarafından kişi sayısında veya herhangi bir değişiklik yapmak isteniyorsa Villa Rotam’a yazılı olarak bildirmek zorunludur. Bu durum Villa Rotam tarafından kabul edildikten sonra onay verilecektir ve Villa Rotam ekstra ücret talep edebilecektir.Villaya/Aparta/Daireye giriş yapıldıktan sonra misafir kabul etme durumu kesinlikle söz konusu değildir.Böyle bir durum söz konusu olduğu tespit edilirse müşterinin villayı/apartı/daireyi terk etmesi ve ücretin tamamını isteme hakkını sahip olacaktır.Müşteri verdiği tüm bilgilerin eksiksiz olduğunu bu sebepten doğacak tüm sorumluluları kabul etmiş sayılır.

 

VİLLA/APART/DAİRE BAKIM TEMİZLİK VE EKSTRALAR

 

Villarımız/Apartlarımız/Dairelerimiz müşterilerimiz giriş yapmadan önce ücretsiz giriş temizliği yapılır.2(iki) hafta ve üzeri konaklayan müşterilerimiz için haftada bir gün ücretsiz ara temizlik ve havlu/çarşaf gibi değişimler yapılır.Her sabah erken saatlerde bahçe ve havuz bakımı ücretsiz yapılır.Villada/Apartta/Dairede herhangi bir sorun yaşanırsa bu sorun villa sahibi ya da VİLLA ROTAM tarafından giderilecektir.Bu gibi hizmetlerin giderilmesi için görevlilerin villaya/aparta/daireye veya bahçeye girilmesine müşteri tarafından müsaade edilmelidir.Web sitemiz üzerinden aksi bir durum belirtilmedikçe internet, su, elektrik, tüp fiyatlara dahildir.Nadir olarak bazı villalarımızda klima, internet vs. olmayabilir villa/apart/daire detaylarını dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir.

 

EVCİL HAYVAN/SİGARA

 

Villa/Apart/Daire detaylarında belirtilen  izni olan villalarımız/apartlarımız/dairelerimiz dışında evcil hayvan getirilmesi kesinlikle yasaktır.Villalarımızın/Apartlarımızın/Dairlerimizin hepsinde kapalı alanlarında sigara içilmesi yasaktır.Bu iki durumun aksi olduğu taktirde VİLLA ROTAM müşterinin villayı/apartı/daireyi terk etmesini isteyebilir ve hiçbir geri ödeme yapmama hakkını doğurur.

 

FİYATLAR

 

Web sayfamızda belirtilen villa/apart/daire kiralama günlük, haftalık ve aylıktır. Kaparo havale , EFT , Kart ödemesi sistemi ile yapılır. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

 

 

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE AİDE KOŞULLARI

 

Villa/Apart/Daire için ön ödeme yapıldıktan sonra villa/apart/daire müşteri için rezerve edilmiş olur.Ödeme yaptıktan 30 gün sonraya kadar yapılan iptallerde, yapılan ön ödemenin tamamı yanmış olur.

Müşteri,  rezervasyonu başlamadan rezervasyonunu iptal etme hakkını sahiptir. Bu iptal durumunu VİLLA ROTAM’a yazılı olarak bildirmek zorunludur aksi taktirde kabul edilmez.

İptal durumları için belli koşullar söz konusudur bu koşullar aşağıda belirtilecek olup verilecek olan hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden yüzdeleri yer alacaktır.İptal koşulları;

 

 1. Villayı/Apartı/Daireyi kiralamak için gönderilen kaparonun iadesi mümkün değildir.
 2. Rezervasyonun başlamasına 30 gün kala toplam müşteri seyahat bedelin %35’ini
 3. Rezervasyonun başlamasına 29 ile 23 gün arası günler kala müşteri toplam seyahat bedelinin %50’sini
 4. Rezervasyonun başlamasına 22 ile 16 gün arasında olur ise müşteri seyahat bedelinin %75’ini
 5. Rezervasyonun başlamasına 15 gün kala ile rezervasyonun başlangıç günü içersinde olur ise müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek mecburiyetindedir.

Müşteri eğer kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedelinin tamamını VİLLA ROTAM’a yaptığı durumlarda; 30 gün kalıncaya kadar paranın %35’i yani kaparo yanmış olacaktır.Geriye kalan %65’i VİLLA ROTAM’a bildireceğiniz hesap numarasına gönderilecektir.Gönderim masraflarıı bu paranın içersinden kesilir.

Rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinizden 29 ile 23 günler arasında olur ise toplam seyahat bedelinin %50’si yanar.Rezervasyon başlangıcının 22 ile 16 günler arasında olur ise toplam ücretin %75’i yanar.Müşterinin bildireceği hesap numarasına geri kalan tutar gönderilecektir.Masrafları bunun içersinden kesilir.

 

Rezervasyon iptali aparta/villaya/daireye giriş tarihinizden 15 günden az kalmış ise müşterinin ödemiş olduğu toplam ücret müşteriye geri aide edilmesi söz konusu değildir.

Kredi kartı ile yapılmış olan ödemeler iade işlemleri sırasında çıkacak olan masraflar VİLLA ROTAM’a ait değildir.Bu masraflar müşteriye aide edilecek olan tutardan kesilir.

Rezervasyonunuz VİLLA ROTAM tarafından iptal edilmesi gibi durumlarda bu durum müşteriye bildirilecektir.Eğer aynı tarihlerde aynı şartlarda villa/apart/daire var ise müşteriye önerilir. Müşterinin kabul etmediği durumlarda ve mecbir sebepler maddesine girmeyen zamanlarda, müşteriden alınan para iade edilecektir.

Müşteri, geri kalan ödemeyi zamanında yapmadığı durumlarda VİLLA ROTAM rezervasyonu iptal etme ve müşterinin daha önce ödemiş olduğu ücreti geri iade etmeme aynı zamanda bu vilayı/apartı/daireyi başkasına kiralayabilir hakkını verir. Rezervasyon iptalleri yazılı olarak yapılır aksi bir durumda iptallerin geçerliliği yoktur. Rezervasyon iptali yazı VİLLA ROTAM’ın eline ulaştığı andan sonra geçerli olur.

 

 

 

 

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİĞİ

 

Rezervasyonda tarih değiştirme hakkı vardır fakat birkaç koşulla bu durum söz konusudur.

Yapılacak olan rezervasyon tarih değişikliği aynı villa/daire/apart için geçerlidir.Bu değişikliğin bedeli 200 TL dır.Rezervasyon yapıldıktan bir gün geçmesi halinde, sizlere ve ev sahibine gönderdiğimiz formlar ve bilgiler değiştiğinden dolayı fiyat farkı meydana gelecektir.Bu fark hesaplandıktan sonra bu ücret müşteriden istenir.

Rezervasyonunuzun başlamasına 45 gün kala rezervasyonda tarih değişikliği yapılamaz.

 

 

HASAR DEPOZİTOSU

 

Hasar depozitosu müşterinin villaya/aparta/daireye girmeden önce müşteriden alınır. Rezervasyonun bittiği gün yapılacak kontrollerden sonra villada/apartta/dairede herhangi bir eksik, hasar vs. olmadığı taktirde müşteriye aynen iade edilir.Hasar depozitosu müşteriden peşin alınır ve müşteriye peşin iade edilir.Müşteri villadan/daireden/aparttan erken çıkmak istemesini durumlarında müşteri bunu VİLLA ROTAM’a 24 saat önceden bildirmek zorundadır.Aksi bir durumda yapılacak kontrollerden sonra müşteriden alınacak hesap numarasına hasar depozitosu iadesi gönderilir. Villada/Apartta/Dairede oluşan hasar, kayıp vs. alınmış olan hasar depozitosundan fazla ise müşteriden bu fark talep edilir, aksi bir durumda VİLLA ROTAM yasal yollara başvurma hakkına sahip olacaktır.

 

 

YÜZME HAVUZLARI

 

Villalarımızda/Apartlarımızda/Dairelerimizde bulunan yüzme havuzlarının ısıları hava durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Havanın soğuk olması gibi durumlarda müşterinin yüzme havuzu kullanamamasından VİLLA ROTAM sorumlu tutulamaz.

 

 

 

SORUMLULUKLARIMIZ VE GARANTİ

 

VİLLA ROTAM; villayı/apartı/daireyi müşteriye temiz ve kullanıma hazır bir durumda müşteriye teslim etmesinden sorumludur.Villaya/Apartta/Daireye girişte herhangi bir bozuk, çalışmayan bir eşya veya herhangi bir aksaklık söz konusu ise VİLLA ROTAM’ a bildirilmesi ve sorunların çözülmesini talep etme hakkına sahiptir. VİLLA ROTAM bu sorunu en geç 48 saat içersinde giderilmesini sağlamalıdır.VİLLA ROTAM aksaklıkların giderilmesinden sorumlu değildir, oluşan bu aksaklıkların giderilmesinde yardımcı olur.VİLLA ROTAM ev sahibi ile müşteri arasında ararcıdır.Bu sebeple oluşacak aksaklıkları ev sahibi gidermek zorundadır.Ortaya çıkabilecek kendi sorumluluklarında olan hiçbir hastalık, yangın, hırsızlık vb. gibi durumlardan VİLLA ROTAM kesinlikle sorumlu değildir.Müşterinin VİLLA ROTAM’a bildirmediği herhangi bir aksaklıktan dolayı alamadığı hizmetten dolayı bir hak talep etme hakkına sahip değildir.

 

 

FATURA-VERGİ

 

Villa Rotam web sayfası üzerinde yayınlanmış olan hiçbir villa/apart/daire VİLLA ROTAM’a ait değildir.Villaların/Apartların/Dairelerin sahipleri farklı şahıslardır, kurumlardır.Villa Rotam bir aracı durumundadır. VİLLA ROTAM komisyoncudur yaptığı aracılıkta kâr kazanır bu kazandığı kâra fatura keser, geri kalanına fatura kesmez.Villa/Apart/Daire sahibi yıl sonunda devlete, kira geliri beyannamesi altında vergisi ödemesi yapar.Villa Rotam sadece kendi kazandığı kâra fatura keser. Diğer şahıslar, kurumlar vb. için fatura kesimi yapmaz, bundan sorumlu tutulamaz.

 

 

MÜŞTERİNİN SORUMLULUKLARI

 

Müşteriler villayı/apartı/daireyi kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen elektronik gereçler vb. gibi tüm eşyaları sağlam bir şekilde tekrar bırakmakla yükümlüler.Villada/Apartta/Dairede rezervasyonu bittikten sonra müşterinin bulaşıkların yıkanmış bir şekilde ve çöplerin atılmış bir şekilde teslim etmeleri gerekir.Aksi bir durumda villayı/apartı/daireyi kirli bıraktığı için  temizlik ücreti hasar depozitosundan kesilir.

Villada/Dairede/Apartta meydana gelen bir hasarın derhal VİLLA ROTAM’a bildirmeyle sorumlular.Hasar depozitosunu aşan hasar söz konusu ise müşteriden nakit olarak alınır.

Müşteriler çevreyi rahatsız edecek bir şekilde gürültü yapmamaya, suç teşkil edecek davranışlarda vb. gibi durumlara dikkat etmesi gerekir. Müşteri hakkında gelen şikâyetler belirtilen suçlar çerçevesinde Villa Rotam olarak müşterinin villayı/apartı/daireyi terk etmesini isteme hakkına sahiptir.

Web sayfasında üzerinden villalarımızın/apartlarımızın/dairelerimizin muhafazakâr(havuzu dışarıdan görünmeyen) olduğunu belirten durumlarda yüzde yüz dışarıdan görünmeme garantisi vermemektedir. Villa Rotam bu durumlardan sorumlu değildir.

 

 

MÜCBİR SEBEPLER

 

Ülke genelinde salgın hastalıklar, konaklayacağınız bölgedeki alanda oluşan doğal afetler vb. gibi sebepler mücbir sebepler olarak değerlendirilir. Bu kapsam Villa Rotam ve müşteri sözleşmeyi karşılıklı olarak feshedebilir.

 

 

ŞİKÂYETLER

 

Müşteriler tarafından villada/apartta/dairede kaldıkları süre içersinde villayla/apartla/daireyle ilgili tüm şikayetler Villa Rotam tarafından ilgilenip gerekli çözümler üretilecektir.

 

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

 

VİLLA ROTAM, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi’nde belirtilen durumlar dışında kişisel bilgileri şirketlere veya üçüncü kişilere verilmeyecektir. Bu bilgiler para karşılığında satılamaz ve paylaşılamazdır.Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, elektronik posta adresi ve iletişim numarası gibi bilgileri kapsamaktadır. Bu bilgilerin gerekli hassasiyette korunmasına Villa Rotam gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.VİLLA ROTAM’ın web sitesine yapılan saldırılar sonucunda elde edilen gizli bilgilerden VİLLA ROTAM sorumlu tutulamaz.

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

 

 1. Villaya/Aparta/Daireye giden yolun bozuk olması, yokuşlu olması gibi nedenlerden VİLLA ROTAM sorumlu değildir.
 2. Villaya/Aparta/Daireye yolculuk esnasında oluşan kazan vb.  durumlardan VİLLA ROTAM sorumlu değildir
 3. Bazı villarımızın/dairelerimizin/apartlarımızın yapımı aşamasında kullanılan malzemeler müşteriyi sağlıksal veya psikolojik yöndern etkilemesinden dolayı VİLLA ROTAM sorumlu değildir.
 4. Müşterinin villaya/aparta/daireye yapacağı ulaşımdan kendisi sorumludur.VİLLA ROTAM sorumlu değildir
 5. Müşterinin villayı/apartı/daireyi beğenmemesi VİLLA ROTAM’ın sorumluğunda değildir.
 6. VİLLA ROTAM, villaya/daireye/aparta ulaşım esnasında aracınızda oluşabilecek bir zarardan sorumlu değildir.
 7. Villa/Apart/Daire hakkında web sitemiz üzerinde konum sayfasında ortalama uzaklıklar belirtilmiştir.Bu uzaklıklar ortama olarak belirlenmiştir.Müşterinin bu gibi durumları dikkate almasını kabul eder.
 8. Villada/Apartta/Dairede oluşabilecek boğulma, düşme, ayak kırılması gibi. Tüm kazalardan VİLLA ROTAM sorumlu değildir.
 9. Villada/Apartta/Dairede oluşacak müşteri kaynaklı tüm kazalardan(yangın vb) ve telekomdan kaynaklanan internet kesintisi, elektrik ve su şirketlerinden kaynaklanan kesintilerden VİLLA ROTAM sorumlu değildir.
 10. Web sitemiz üzerinden gösterilen villanın/apartın/dairelerin birebir aynısı olup web sitemiz üzerindeki ile aynı olmadığını web sitesi üzerinde daha büyük ve güzel göründüğü gibi bahaneleri VİLLA ROTAM kabul etmemekte ve sorumluluğunda değildir.
 11. Müşteriye herhangi bir hayvanın zarar vermesinden VİLLA ROTAM sorumlu değildir.
 12. Cenaze, ölüm, düğün, izin iptali gibi durumlarda kiralama koşulları aynen geçerlidir.

 

 

Müşterilerimiz yukarıda belirttiğimiz tüm şartları kabul etmiş olup vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih etmeye çalışması durumunda VİLLA ROTAM sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkına sahip olacaktır ve aynı zamanda sözleşme bedelini talep etme hakkını doğuracaktır.
 

 

İHTİLAFLAR

 

Bu sözleşme kapsamına giren konularla ilgili meydana çıkabilecek tüm anlaşmazlıklarda Kaş İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

 

VİLLALARIMIZDAN/APARTLARIMIZDAN/DAİRELERİMİZDEN HERHANGİ BİRİNE REZERVASYON YAPTIRAN MÜŞTERİLERİMİZ YUKARIDAKİ TÜM KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. BU KOŞULLARDAN HERHANGİ BİRİNE AYKIRI DAVRANIŞ OLDUĞU TAKTİRDE VİLLA ROTAM REZERVASYONU TEK TARAFLI İPTAL ETME, GERİ ÖDEME YAPMAMA VE ÜCRETİN TAMAMINI TALEP ETME HAKKINI VERİR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İptal Şartları

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE AİDE KOŞULLARI

 

Villa/Apart/Daire için ön ödeme yapıldıktan sonra villa/apart/daire müşteri için rezerve edilmiş olur.Ödeme yaptıktan 30 gün sonraya kadar yapılan iptallerde, yapılan ön ödemenin tamamı yanmış olur.

Müşteri,  rezervasyonu başlamadan rezervasyonunu iptal etme hakkını sahiptir. Bu iptal durumunu VİLLA ROTAM’a yazılı olarak bildirmek zorunludur aksi taktirde kabul edilmez.

İptal durumları için belli koşullar söz konusudur bu koşullar aşağıda belirtilecek olup verilecek olan hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden yüzdeleri yer alacaktır.İptal koşulları;

 

Villayı/Apartı/Daireyi kiralamak için gönderilen kaparonun iadesi mümkün değildir.
Rezervasyonun başlamasına 30 gün kala toplam müşteri seyahat bedelin %35’ini
Rezervasyonun başlamasına 29 ile 23 gün arası günler kala müşteri toplam seyahat bedelinin %50’sini
Rezervasyonun başlamasına 22 ile 16 gün arasında olur ise müşteri seyahat bedelinin %75’ini
Rezervasyonun başlamasına 15 gün kala ile rezervasyonun başlangıç günü içersinde olur ise müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek mecburiyetindedir.
Müşteri eğer kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedelinin tamamını VİLLA ROTAM’a yaptığı durumlarda; 30 gün kalıncaya kadar paranın %35’i yani kaparo yanmış olacaktır.Geriye kalan %65’i VİLLA ROTAM’a bildireceğiniz hesap numarasına gönderilecektir.Gönderim masraflarıı bu paranın içersinden kesilir.

Rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinizden 29 ile 23 günler arasında olur ise toplam seyahat bedelinin %50’si yanar.Rezervasyon başlangıcının 22 ile 16 günler arasında olur ise toplam ücretin %75’i yanar.Müşterinin bildireceği hesap numarasına geri kalan tutar gönderilecektir.Masrafları bunun içersinden kesilir.

 

Rezervasyon iptali aparta/villaya/daireye giriş tarihinizden 15 günden az kalmış ise müşterinin ödemiş olduğu toplam ücret müşteriye geri aide edilmesi söz konusu değildir.

Kredi kartı ile yapılmış olan ödemeler iade işlemleri sırasında çıkacak olan masraflar VİLLA ROTAM’a ait değildir.Bu masraflar müşteriye aide edilecek olan tutardan kesilir.

Rezervasyonunuz VİLLA ROTAM tarafından iptal edilmesi gibi durumlarda bu durum müşteriye bildirilecektir.Eğer aynı tarihlerde aynı şartlarda villa/apart/daire var ise müşteriye önerilir. Müşterinin kabul etmediği durumlarda ve mecbir sebepler maddesine girmeyen zamanlarda, müşteriden alınan para iade edilecektir.

Müşteri, geri kalan ödemeyi zamanında yapmadığı durumlarda VİLLA ROTAM rezervasyonu iptal etme ve müşterinin daha önce ödemiş olduğu ücreti geri iade etmeme aynı zamanda bu vilayı/apartı/daireyi başkasına kiralayabilir hakkını verir. Rezervasyon iptalleri yazılı olarak yapılır aksi bir durumda iptallerin geçerliliği yoktur. Rezervasyon iptali yazı VİLLA ROTAM’ın eline ulaştığı andan sonra geçerli olur.