Balayı Villası
FİYAT TABLOSU

  Aylara Göre Belirlenmiş, Haftalık (7 gece) Kiralama Bedeli.2020 yılı Güncel Fiyatlar.

  İPTAL ŞARTLARI

  REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE AİDE KOŞULLARI

   

  Villa/Apart/Daire için ön ödeme yapıldıktan sonra villa/apart/daire müşteri için rezerve edilmiş olur.Ödeme yaptıktan 30 gün sonraya kadar yapılan iptallerde, yapılan ön ödemenin tamamı yanmış olur.

  Müşteri,  rezervasyonu başlamadan rezervasyonunu iptal etme hakkını sahiptir. Bu iptal durumunu VİLLA ROTAM’a yazılı olarak bildirmek zorunludur aksi taktirde kabul edilmez.

  İptal durumları için belli koşullar söz konusudur bu koşullar aşağıda belirtilecek olup verilecek olan hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden yüzdeleri yer alacaktır.İptal koşulları;

   

  Villayı/Apartı/Daireyi kiralamak için gönderilen kaparonun iadesi mümkün değildir.
  Rezervasyonun başlamasına 30 gün kala toplam müşteri seyahat bedelin %35’ini
  Rezervasyonun başlamasına 29 ile 23 gün arası günler kala müşteri toplam seyahat bedelinin %50’sini
  Rezervasyonun başlamasına 22 ile 16 gün arasında olur ise müşteri seyahat bedelinin %75’ini
  Rezervasyonun başlamasına 15 gün kala ile rezervasyonun başlangıç günü içersinde olur ise müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek mecburiyetindedir.
  Müşteri eğer kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedelinin tamamını VİLLA ROTAM’a yaptığı durumlarda; 30 gün kalıncaya kadar paranın %35’i yani kaparo yanmış olacaktır.Geriye kalan %65’i VİLLA ROTAM’a bildireceğiniz hesap numarasına gönderilecektir.Gönderim masraflarıı bu paranın içersinden kesilir.

  Rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinizden 29 ile 23 günler arasında olur ise toplam seyahat bedelinin %50’si yanar.Rezervasyon başlangıcının 22 ile 16 günler arasında olur ise toplam ücretin %75’i yanar.Müşterinin bildireceği hesap numarasına geri kalan tutar gönderilecektir.Masrafları bunun içersinden kesilir.

   

  Rezervasyon iptali aparta/villaya/daireye giriş tarihinizden 15 günden az kalmış ise müşterinin ödemiş olduğu toplam ücret müşteriye geri aide edilmesi söz konusu değildir.

  Kredi kartı ile yapılmış olan ödemeler iade işlemleri sırasında çıkacak olan masraflar VİLLA ROTAM’a ait değildir.Bu masraflar müşteriye aide edilecek olan tutardan kesilir.

  Rezervasyonunuz VİLLA ROTAM tarafından iptal edilmesi gibi durumlarda bu durum müşteriye bildirilecektir.Eğer aynı tarihlerde aynı şartlarda villa/apart/daire var ise müşteriye önerilir. Müşterinin kabul etmediği durumlarda ve mecbir sebepler maddesine girmeyen zamanlarda, müşteriden alınan para iade edilecektir.

  Müşteri, geri kalan ödemeyi zamanında yapmadığı durumlarda VİLLA ROTAM rezervasyonu iptal etme ve müşterinin daha önce ödemiş olduğu ücreti geri iade etmeme aynı zamanda bu vilayı/apartı/daireyi başkasına kiralayabilir hakkını verir. Rezervasyon iptalleri yazılı olarak yapılır aksi bir durumda iptallerin geçerliliği yoktur. Rezervasyon iptali yazı VİLLA ROTAM’ın eline ulaştığı andan sonra geçerli olur.

  Daha Fazla Göster
  YAKINDAKİ DİĞER VİLLALAR
  Villa Çimen Lapaz

  Villa Çimen Lapaz

  Kalkan / Lapaz
  KİŞİ KAPASİTESİ2 KİŞİLİK
  BANYO / WC1 ADET
  YATAK ODASI1 ADET

  1054
  3.500 11.500
  Villa Patara LapazBalayı

  Villa Patara Lapaz

  Kalkan / Lapaz
  KİŞİ KAPASİTESİ2 KİŞİLİK
  BANYO / WC1 ADET
  YATAK ODASI1 ADET

  1400
  3.500 11.500
  Villa ŞelaleKapalı Havuz

  Villa Şelale

  Kalkan / Lapaz
  KİŞİ KAPASİTESİ4 KİŞİLİK
  BANYO / WC2 ADET
  YATAK ODASI2 ADET

  1203
  4.000 12.000
  Villa Hilal Lapaz

  Villa Hilal Lapaz

  Kalkan / Lapaz
  KİŞİ KAPASİTESİ4 KİŞİLİK
  BANYO / WC2 ADET
  YATAK ODASI2 ADET

  1402
  3.500 12.900
  #Villarotam adı ile instagramda bizi takip edebilirsiniz